Nauczyciele Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w roku szkolnym 2019/2020:

  1. Adamczyk Mariusz – Wychowanie fizyczne
  2. Adamiak Radosław – Religia
  3. Akotangni Janina – Język angielski
  4. Bijok Jolanta – Język polski
  5. Bryk Piotr – Wychowanie fizyczne
  6. Bujara Joanna – Język angielski
  7. Ciosek Beata – Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa
  8. Cyl Agnieszka – Wychowanie fizyczne
  9. Cyl Michał – Wychowanie fizyczne
  10. Fedrizzi Anna – Wicedyrektor szkołyJęzyk polski
  11. Fido Ewa – Język polski
  12. Gajek Małgorzata – Podstawy przedsiębiorczości, Ekonomia w praktyce, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo
  13. Gawełda Beata – Wychowawca świetlicy
  14. Gmyrek-Krzemińska Katarzyna – Język niemiecki
  15. Gola Aleksandra – Język polski
  16. Goncik Aleksandra – Wychowanie fizyczne
  17. Gosz Katarzyna – Język angielski
  18. Harnasz Michał – Religia
  19. Klimas Tomasz – Wychowanie fizyczne
  20. Klimoszek Krystian – Matematyka
  21. Kluba Robert – Psycholog
  22. Lech Agnieszka – Biblioteka
  23. Lisek Katarzyna – Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie
  24. Lozor Beata – Wychowawca świetlicy
  25. Lutek Michał – Wychowanie fizyczne
  26. Łącka Anna – Język angielski
  27. Łuszcz Konrad – Wychowanie fizyczne
  28. Mańka Adam – Dyrektor szkoły
  29. Matusik Dorota – Fizyka, Matematyka
  30. Mazurkiewicz-Banaś Barbara – Matematyka
  31. Miłkowski Dawid – Wychowanie fizyczne
  32. Nieścior Andrzej – Wychowanie fizyczne
  33. Nowak Milena – Język angielski
  34. Noworyta Jolanta – Przyroda
  35. Osowski Tomasz – Wychowanie fizyczne
  36. Pawlik Michał – Wychowanie fizyczne
  37. Pękosz Anna – Język niemiecki, Język włoski
  38. Piotrowska Grażyna – Informatyka, Technika, Doradztwo zawodowe
  39. Płomińska Agnieszka – Wychowanie fizyczne
  40. Radek Robert – Wychowanie fizyczne
  41. Radoń Grażyna – Geografia
  42. Roszak Patryk – Wychowanie fizyczne
  43. Ruth Iwona – Chemia, Matematyka
  44. Siwy Sabina – Matematyka
  45. Skalski Adrian – Pedagog szkolny
  46. Stachowiak Bartosz – Wychowanie fizyczne
  47. Suchanek Bożena – Wicedyrektor szkołyJęzyk polski
  48. Suchanek Witold – Język polski
  49. Świat Sebastian – Wychowanie fizyczne
  50. Truchan-Kosińska Iwona – Wychowanie fizyczne
  51. Wasiuk Krystyna – Wychowanie fizyczne
  52. Watolla Małgorzata – Biblioteka, Historia
  53. Węglarz Miłosz – Wychowanie fizyczne
  54. Wieczorek Tomasz – Wychowanie fizyczne
  55. Wilczek Katarzyna – Wychowanie fizyczne
  56. Wilk Monika – Wychowanie fizyczne
  57. Wojciechowska Joanna – Plastyka, Muzyka, Wiedza o społeczeństwie
  58. Woźnik Lidia – Matematyka, Informatyka
  59. Wuttke Ewa – Biologia, Fizyka
  60. Wuttke Tomasz – Biologia
  61. Zimoch Anna – Religia
Menu