Nauczyciele Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w roku szkolnym 2019/2020:

  1. Adamczyk Mariusz – Wychowanie fizyczne
  2. Adamiak Radosław – Religia
  3. Akotangni Janina – Język angielski
  4. Bijok Jolanta – Język polski
  5. Bryk Piotr – Wychowanie fizyczne
  6. Bujara Joanna – Język angielski
  7. Ciosek Beata – Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa
  8. Cyl Agnieszka – Wychowanie fizyczne
  9. Cyl Michał – Wychowanie fizyczne
  10. Dulian Andrzej – Wiedza o kulturze
  11. Fido Ewa – Język polski
  12. Gajek Małgorzata – Podstawy przedsiębiorczości, Ekonomia w praktyce, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo
  13. Gawełda Beata – Wychowawca świetlicy
  14. Gmyrek-Krzemińska Katarzyna – Język niemiecki
  15. Gola Aleksandra – Język polski
  16. Gola Patrycja – Wychowawca świetlicy
  17. Gosz Katarzyna – Język angielski
  18. Harnasz Michał – Religia
  19. Kaczmarski Tomasz – Psycholog
  20. Klimas Tomasz – Wychowanie fizyczne
  21. Klimoszek Krystian – Matematyka
  22. Kulawik Ewa – Matematyka
  23. Lech Agnieszka – Biblioteka
  24. Lisek Adam – Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie
  25. Lisek Katarzyna – Historia, Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie
  26. Lutek Michał – Wychowanie fizyczne
  27. Łącka Anna – Język angielski
  28. Łuszcz Konrad – Wychowanie fizyczne
  29. Mańka Adam – Dyrektor szkoły
  30. Masłowska Katarzyna – Wychowanie fizyczne
  31. Matusik Dorota – Fizyka, Matematyka
  32. Mazurkiewicz-Banaś Barbara – Matematyka
  33. Miedza Arkadiusz – Wychowanie fizyczne
  34. Miłkowski Dawid – Wychowanie fizyczne
  35. Nieścior Andrzej – Wychowanie fizyczne
  36. Nowak Milena – Język angielski
  37. Noworyta Jolanta – Przyroda
  38. Osowski Tomasz – Wychowanie fizyczne
  39. Pawlik Michał – Wychowanie fizyczne
  40. Pękosz Anna – Język niemiecki, Język włoski
  41. Piotrowska Grażyna – Informatyka, Technika, Doradztwo zawodowe
  42. Płomińska Agnieszka – Wychowanie fizyczne
  43. Radek Robert – Wychowanie fizyczne
  44. Radoń Grażyna – Geografia
  45. Roszak Patryk – Wychowanie fizyczne
  46. Ruth Iwona – Chemia, Matematyka
  47. Skalski Adrian – Pedagog szkolny
  48. Stachowiak Bartosz – Wychowanie fizyczne
  49. Suchanek Bożena – Wicedyrektor szkołyJęzyk polski
  50. Suchanek Witold – Język polski
  51. Świat Sebastian – Wychowanie fizyczne
  52. Truchan-Kosińska Iwona – Wychowanie fizyczne
  53. Waldowska Anna – Wicedyrektor szkołyJęzyk polski
  54. Wasiuk Krystyna – Wychowanie fizyczne
  55. Watolla Małgorzata – Biblioteka, Historia
  56. Wąs Elżbieta – Matematyka
  57. Węglarz Miłosz – Wychowanie fizyczne
  58. Wieczorek Tomasz – Wychowanie fizyczne
  59. Wilk Monika – Wychowanie fizyczne
  60. Wojciechowska Joanna – Plastyka, Muzyka, Wiedza o społeczeństwie
  61. Woźnik Lidia – Matematyka, Informatyka
  62. Wrzeszcz Paweł – Wychowanie fizyczne
  63. Wuttke Ewa – Biologia, Fizyka
  64. Wuttke Tomasz – Informatyka, Biologia
  65. Zdrzałek Bartłomiej – Wychowanie fizyczne
  66. Zimoch Anna – Religia
Menu