TopMaths – ogólnopolski konkurs matematyczny

W dniu 29.04.2021 roku rozpocznie się bardzo długo wyczekiwane wydarzenie – ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths”!
Uwzględniając powyższe, chcielibyśmy prosić o umieszczenie niniejszej wiadomości na Państwa stronie internetowej. Będzie to bezcenna pomoc w popularyzacji edukacji matematycznej, zwłaszcza w aktualnej sytuacji – gdy organizacja klasycznej formy rywalizacji na olimpiadach i konkursach tematycznych została znacznie ograniczona.
Poniżej podajemy najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.
Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego wydarzenia.
Zespół portalu Labofii.net
Ogólnopolski konkurs matematyczny – TopMaths
Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” adresowany jest do wszystkich entuzjastów matematyki, którzy zechcą zmierzyć się z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny nauki. Jego odbiorcami będą uczniowie z terenu całej Polski, znajdujący się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.
1. Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.
2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie on rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.
3. Pytania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one przygotowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanowić będzie doskonały trening dla uczniów klas VIII i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania nawiązujące do zakresu materiału pojawiającego się na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).
4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” można znaleźć pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths
„TopMaths” to wyjątkowa zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi. To także możliwość, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym pragniemy zaprosić do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.
Informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu prowadzenia korespondencji elektronicznej jest Prezydent Miasta Chorzów. Szczegóły dot. zasad przetwarzania danych tutaj (http://www.bip.chorzow.eu/index.php?id=152688639239495727). Niniejszy e-mail oraz wszelkie załączone do niego pliki są poufne i mogą podlegać ochronie prawnej. Jeżeli nie jest Pan/Pani zamierzonym adresatem powyższej wiadomości, nie może jej Pan/Pani ujawniać, kopiować, dystrybuować, ani też w żaden inny sposób udostępniać lub wykorzystywać. O błędnym zaadresowaniu wiadomości prosimy niezwłocznie poinformować nadawcę i usunąć wiadomość.
Menu