Minister Edukacji Barbara Nowacka inauguruje kolejną edycję ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”. Inicjatywa ma na celu podsumowanie całorocznej pracy profilaktycznej oraz przygotowanie uczniów do bezpiecznego, letniego wypoczynku.
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: https://www.gov.pl/web/edukacja/tydzien-dla-bezpieczenstwa


