Zaproszenie na spotkanie dot. idei streetworkingu

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjno – promocyjne dotyczące idei streetworkingu, które odbędzie się w Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży w Chorzowie (CUMA) przy ul. Wolności 3, dnia 17 grudnia (wtorek) w godz. 12.00 – 14.00. Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące pracy streetworkera oraz oczekiwanych rezultatów tego rodzaju pracy.

Spotkanie poprowadzi Pani Grażyna Szydło – koordynator projektów w Fundacji “Znajdź Pomoc” (United Way Polska) z siedzibą w Warszawie, koordynator lokalny streetworkerów w ramach projektu “Program Aktywności Lokalnej dla trzech społeczności mieszkańców Katowic Centrum, Chorzowa Centrum i Sosnowca Centrum”, w latach 2017 – 2019 współpracownik Fundacji ISKIERKA z siedzibą w Chorzowie oraz Event Manager w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w latach 2015 – 2018 członek zarządu Fundacji Index do Przyszłości. Ponadto specjalistka ds. organizacji eventów i współpracy wolontariuszy, zajmująca się edukacją, rozwojem, wsparciem osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym dzieci z rodzin patologicznych, biednych, zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Menu