Życie i działalność ks. Jana Machy

19 listopada odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w  szkolnym konkursie : Życie i działalność ks. Jana Machy. Uczniowie starannie przygotowali się do konkursu. Uczestniczyli w projekcji filmu Dagmary Drzazgi pt.” Bez jednego drzewa las lasem zostanie”, wykonali prace plastyczne przedstawiające postać beatyfikowanego w sobotę księdza Jana – wikarego naszej parafii rozwiązywali systematyzujące wiadomości quizy. Cennym uzupełnieniem wiedzy był ciekawy wykład dr Korneli Banaś, pracownika Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach .

 Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców

Laureaci LOMS:
1. Paulina Rajska i Piotr Loranc
2. Oliwia Puchłopek i  Jan Głowacz
3.Dominik Słowik

Laureaci SP:
1.Patryk Wyłupek
2.Łukasz Mil
3.Amelia Bzdyra
4.Marcel Gołąbek
5.Olaf Smak ,Maciej Rydel


Menu